Sveiki, apsilankę mūsų puslapyje. Kurdami jį, siekėme dviejų tikslų. Visų pirma, supažindinti Jus su mūsų kompanija, jos teikiamomis paslaugomis bei padėti suprasti drėgmę, supančią mus.

Nežiūrint į tai, kad kol kas esame jauni kaip įmonė, bet turime sukaupę tikrai nemažą patirtį tiek nuomojant šildymo bei džiovinimo įrangą (iš čia praktinė patirtis ir žinios apie problemas, su kuriomis susiduria tiek eiliniai žmonės užtikus nelaimei ar atliekant statybos, remonto ar apdailos darbus namuose, tiek ir įmonės statybų metu. Dalyvavimas vebinaruose, seminaruose užsienyje bei nuolatinis domėjimasis džiovinimo pramonės naujovėmis, skysčių termodinamika bei nuolatinis siekimas atrasti sau kažką naujo padėjo per daugelį metų sukaupti teorinių žinių bagažą, kuriuo mielai šiame puslapyje pasidalinsime.

Mūsų tikslas per artimiausius kelis metus – tapti viena pagrindinių specializuotų įmonių Lietuvoje, teikiančių vandens žalų šalinimo bei šildymo paslaugas. Bendradarbiaudami su Švedijos kompanija CORROVENTA AVFUKTNING AB galime pasiūlyti ne tik standartinės įrangos (kartais ir ne visai, turint omenyje inovatyvumą ir efektyvumą) iš vieno didžiausių Europoje džiovinimo įrangos parkų, bet ir džiovinimo sprendimus, kurie iki šiolei nebuvo prieinami Lietuvoje.

Nuoširdžiai tikimės, kad dirbdami su mumis išmoksite suprasti skirtingų vandens formų elgseną aplinkoje, kaip ją suvaldyti ir nekenkiant nei sau nei mus supančiai aplinkai pašalinti jų sukeltas žalas. Statybinėms įmonėms, tikime, šis bendradarbiavimas padės išspręsti „šlapių darbų“ problemas, padės pagreitinti džiūvimo procesus bei laiku ir ekonomiškai efektyviai pasiekti grafikuose numatytus bendrus darbų atlikimo terminus.

Pagarbiai,
Arvydas Zaveckis