Ar elektrinių šildytuvų nuoma – panacėja visiems gyvenimo atvejams, nesvarbu, ar tai  patalpų džiovinimas statybų ar vandens žalų padarinių šalinimo atvejais? Ir taip ir ne. Esant normalioms oro sąlygoms patalpoje, turint omenyje temperatūras siekiančias 20°C ir daugiau, papildomas šilumos šaltinis reikalingas tik išskirtiniais atvejais, kai reikalingas lokalus šildymas, siekiant santykinai momentinio išdžiuvimo. Kitais atvejais, papildomas patalpos šildymas reikalingas, siekiant sukurti komfortiškas darbo sąlygas, o naudojant kondensacinius džiovintuvus-užtikrinti drėgmės pasišalinimą iš namo struktūrų. Visame pasaulyje vyksta debatai, koks papildomas šilumos šaltinis yra geriausias džiovinimo darbams, bet viena lyderių grupė yra aiški. Visų pirma tai adsorbciniai džiovintuvai. Kadangi drėgmės pašalinimo iš oro metu dėl būsenos pasikeitimo yra išskiriama energija, adsorbcinis džiovintuvas, sunaudodamas 1kW elektros energijos išskiria 2,5 kW šilumos energijos. CORROVENTA A4ЕСХ adsorbciniai džiovintuvai su integruotu papildomu šildytuvu gali būti naudojami nešildomose patalpose arba tais atvejais, kai drėgmė yra įsigėrusi giliai į medžiagas. Didesniuose objektuose, adsorbciniai džiovintuvai, tokie kaip CORROVENTA A50 TD2 ir CTR 1000 puikiai susitvarko su užduotimi.

Tais atvejais, kai adsorbcinių džiovintuvų panaudoti negalima, lieka elektriniai bei skysto kuro tiesioginio ir netiesioginio degimo šildytuvai. Skysto kuro šildytuvai, nepriklausomai nuo to dujiniai ar dyzeliniai, yra gerokai našesni už elektrinius. Deja, jie irgi turi savo trūkumų: jie degina deguonį, jie išskiria gan stiprų kvapą (dujų ar dyzelino), jų šalutinis degimo produktas yra vanduo (standartiškai apie litrą vandens vienam litrui sudeginto kuro, tad, vien tam kad apšildyti patalpas, reikia papildomo drėgmės surinkėjo išskirtam vandeniui surinkti), dyzeliniai šildytuvai be viso kito išskiria suodžius. Dalies šių problemų galima išspręsti naudojant netiesioginio degimo šildytuvus, bet jie, kaip taisyklė, būna didesnio galingumo, ir smulkesniems šildymo-džiovinimo darbams nelabai tinkami energetinio efektyvumo atžvilgiu.
Elektriniai šildytuvai, nors ir ne tokie našūs, bet puikiai tinkami ir naudojami visame pasaulyje tiek momentiniam, tiek ilgalaikiam šildymui. Jie nedegina deguonies, yra tylūs, mobilūs, būna įvairaus galingumo ir nesukuria kondensato patalpoje. Tiesa, nereikia pamiršti, kad išskyrus tuos atvejus kai šildytuvai reikalingi darbo ar tiesiog komforto sukūrimui, vien tik oro šildymas džiovinimui didelio poveikio nepadarys. Tai galima pasiekti šildant drėgmės paveiktą paviršių ir tik kombinuojant šildytuvus su ventiliatoriais ir drėgmės surinkėjais. Pavyzdžiui, paviršiaus ir aplinkos temperatūrai esant 20°C ir Rh esant 50%, garavimo potencialas yra 1.17. Pakėlus paviršiaus temperatūrą iki 20°C, garavimo potencialo koeficientas pakyla iki 3.07, t.y. beveik trigubai, о pakėlus iki 40°C, garavimo potencialo koeficientas bus lygus 6.21, t.y. jis pakyla dar du kartus.
Mes siūlome 3kW elektrinius vienfazius ir 10 kW trifazius šildytuvus, užtikrinančius efektyviausią šildymą ir šilto oro perdavimą patalpose. Kombinuodami su drėgmės surinkėjais ir ventiliatoriais, galėsime pasiūlyti optimaliausią variantą, atitinkantį jūsų situacijos poreikius.

Elektrinis šildytuvas TROTEC TDS 20 R

Šis elektrinis vienfazis šildytuvas puikiai tinka situacijoms, kai reikalingas greitas, ekonomiškas šildymo šaltinis, nedeginantis deguonies ir nekuriantis kondensato. Šių elektrinių šildytuvų nuoma-sprendimas, kai reikalingas  nedidelių patalpų džiovinimas.
240 V
Šildymo galingumas 1,5/ 3 kW
Oro srautas 411 m³/h
Nuomos kaina:
2 € už pirmą dieną;
1,5 € už papildomą dieną;
7 € už savaitę.
(kainos nurodytos be PVM).

Elektrinis šildytuvas DEVITEMP 110

Ko gero geriausias ir tobuliausias modelis iš trifazių elektrinių šildytuvų, esančių rinkoje. Praktiko rodo, kad jis yra visa galva aukščiau visų kitų dėka efektyviai perduodamos šilumos ir didelio oro srauto.
380 V. Jei reikalingas didelių patalpų džiovinimas iš šildymas – jums reikalinga šių elektrinių šildytuvų nuoma.
Šildymo galingumas 5/10 KW
Oro srautas 500/800 m³/h

Nuomos kaina:
6 € už pirmą dieną;
5 € už papildomą dieną;
30 € už savaitę.
(kainos nurodytos be PVM).