Ypatingai džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami Lietuvoje pristatyti švedų kompanijos CORROVENTA AB ES serijos džiovinimo įrangą.
ES serija yra pati intelektualiausia, lanksčiausia, kompaktiškiausia ir energijos atžvilgiu efektyviausia gaminių serija, kada nors pagaminta kompanijos CORROVENTA . Tuo pat metu, tai ir pati galingiausia pagaminta serija, lyginant su prieš tai buvusiais įrenginiais. ES reiškia Energy Saving, ir ši idėja buvo pagrindinė, kuriant naują produktų liniją. Tai liečia ne tik šios įrangos veikimą, bet visose kūrimo fazėse, įskaitant logistiką ir įrangos bendravimą su vartotoju.
Kiekviena vandens avarija ar žala yra individuali, bet kai kurias jas vienija viena bjauri vandens savybė – takumas. Ypatingas problemas sukeldavo vanduo, pakliuvęs į sluoksniuotos struktūros konstrukcijas, tokias kaip grindys ant lagių, „plaukiojančios“ grindys, išlietos ant izoliacinio sluoksnio ir pan. Sakome SUKELDAVO, nes naudojant CORROVENTA  ES šeimos įrangą tokio vandens pašalinimas nebėra problema. Naudojant CORROVENTA ES serijos įrangą, vanduo iš sluoksniuotų konstrukcijų yra pašalinamas keleto etapų metu.

Džiovinimas siurbimu

Tai yra pirmasis žingsnis prieš džiovimą spaudimu (pressure drying), kurio metu vandens separatoriaus ir turbinos pagalba pašalinama pagrindinė vandens masė ir po grindimis pradedamas siurbti šiltas sausas oras, būtinas džiūvimui.

Džiovinimas spaudimu

Antras etapas-įjungus atvirkštinį turbinos režimą ir vietoje vandens separatoriaus prijungus adsorbcinį džiovintuvą, po grindimis pučiamas karštas ir labai sausas oras. Gali būti naudojamas ir atskirai, be pirmojo. Šiuo metu tai yra pats greičiausias ir efektyviausias būdas išdžiovinti grindis, pertvarines sienas ir pan.

Grindų, esančių ant lagių, džiovinimas

Panašiai, kaip ir džiovinant spaudimu, į ertmes, esančias po grindlentėmis, pučiamas karštas sausas oras, gautas iš adsorbcinio džiovintuvo, tik oro padavimui gali būti naudojamas ventiliatorius.

Kambario džiovinimas

Pats paprasčiausias būdas pašalinti drėgmę iš oro, esančio patalpoje. Oro surinkėjas, surinkęs drėgmę iš aplinkos, atiduoda sausą orą, kuris, ventiliatoriaus pagalbas skleidžiamas visoje patalpoje, taip pagreitindamas džiūvimą. Šis būdas gali būti naudojamas tiek kaip atskiras nedidelių žalų atveju, arba kaip pradinis žingsnis, stengiantis apsaugoti padidintai drėgmei jautrų turtą, arba džiovinimo darbų pabaigoje, kai reikia pašalinti drėgmės likučius.

Šios sistemos panaudojimas neapsiriboja tik grindimis. Ją taip pat puikiai galima panaudoto ir petrvarinių sienų, lubų džiovinimui, patalpų, esančių virš lubų džiovinimui per lubas bei plokščių stogo konstrukcijų džiovinimui.